Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Plne zabudovateľná umývačka riadu Siemens iQ700 SN878D26PE 60cm

1 438,00 

brilliantShine system so sušením Zeolith® pre dosiahnutie výnimočne žiarivého a suchého skla; varioSpeed Plus zabezpečí až 3x rýchlejšie umývanie a sušenie.

Dostupnosť: 1 na sklade - možné doobjednať (7-14 prac. dní)

Katalógové číslo: SN878D26PE Kategórie: , , Značky: , ,

Popis

Plne zabudovateľná umývačka riadu Siemens iQ700 SN878D26PE 60cm

 

Ľahké spustenie.

Funkcia Easy Start uľahčuje ovládanie umývačky riadu tak, ako nikdy predtým. Jediné, čo musíte urobiť, je odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok o požiadavkách na umývanie a typu riadu pomocou aplikácie Home Connect. Potom vám bude odporučený vhodný program, ktorý môžete spustiť vzdialene pomocou aplikácie.

 

Počítadlo tablet.


Počítadlo tablet poskytuje viac pohodlia a pokoja: jednoducho zaznamenajte do vašej aplikácie Home Connect, keď kúpite nové tablety do umývačky, a potom môžete skontrolovať zostávajúce množstvo, ktoré ešte máte, odkiaľkoľvek prostredníctvom smartfónu. Keď vám zásoba dochádza, zobrazí vám aplikácia Home Connect oznámenie, aby vám pripomenula, že ich máte obstarať.

Vzdialená kontrola: vždy jednoduchý prehľad o stave vašej umývačky riadu.

SN878D26PE Vašu umývačku riadu Siemens môžete kontrolovať pomocou technológie Home Connect kdekoľvek a kedykoľvek potrebujete. Takto už nemusíte niekoľkokrát overovať pohľadom na umývačku, či ešte beží alebo nie. Proste keď je riad čistý a suchý, aplikácia Home Connect vám to oznámi.

 

Vzdialené ovládanie.

Aplikácia Home Connect vám dovoľuje jednoducho vybrať program a prídavné funkcie a spustiť vašu umývačku odkiaľkoľvek a kedykoľvek chcete. Vďaka tomu máte pripravené čistý riad presne v ten okamih, kedy ho potrebujete.

SN878D26PE V prípade, že sa u vašej umývačky riadu vyskytne problém, ponúka technológia Home Connect pohodlnú možnosť vzdialenej diagnostiky. S vaším dovolením sa zákaznícka podpora Siemens pripojí k spotrebiču, aby zistila príčinu chyby. V prípade, že závadu nemožno vyriešiť ihneď a je nutná osobná návšteva nášho servisu, dorazí profesionálny technik Siemens perfektne pripravený rovno s vyžadovanými náhradnými dielmi.

Zobrazuje všetky informácie o programoch na podlahu: timeLight.

 

Inovatívny timeLight premieta striedavo zostávajúci čas v minútach, stav programu, a dokonca aj prípadné chybové hlásenia na podlahu vašej kuchyne. Vy už nemusíte robiť absolútne nič.

 

Flexibilné pohodlie pri nakladaní: označenie nastaviteľných častí pomocou Touchpoints.

Prémiová konštrukcia umývačiek riadu Siemens nie je viditeľná len zvonku. Modro označené uchopovacie časti vnútri umývačky vám na prvý pohľad ukazujú všetky možnosti nastavenia košov. Veľké hrnce tak môžu byť uložené rýchlejšie. Poháre na víno a šampanské sú výrazne stabilnejšie.

 

openAssist

Nové plneintegrované umývačky riadu Siemens sú teraz vybavené novým systémom otvárania dverí. Vďaka systému openAssist stači iba ľahko zatlačiť na prednú stranu dverí a tie sa otvoria. Je to tak jednoduché a úplne bez madla. Nejedná sa len o pohodlnejšie otváranie, ale aj o možnosť inštalácie do akejkoľvek modernej kuchynskej linky bez madiel a úchytiek.

Vkladanie veľkého množstva riadu je jednoduché.

Horný kôš je vybavený špeciálnym mechanizmom. Na bokoch sú páčky, ktorých stlačenie umožňuje nastaviťkôš výškovo v troch úrovniach.

 

Špecializovaný na jemné umývanie: program sklo 40 °C.

Krehké poháre potrebujú pri umývaní špeciálnu starostlivosť. Nový program Siemens sklo 40 °C je špeciálne vytvorený tak, aby vyhovoval tejto požiadavke. Najskôr umýva poháre opatrne ale dôkladne pri nízkej teplote. Potom nasleduje fáza sušenia, ktorá je špeciálne predĺžená pre extra jemné sušenie. Výsledky sú impozantné: žiarivé poháre, z ktorých sa budete tešiť veľmi dlho.

 

Efektívny, úsporný, tichý a s dlhou životnosťou: motor iQdrive.

Nižšia spotreba energie pri rovnakom výkone, krátky program s perfektnými výsledkami umývania a naviac vždy príjemne tichý pri akomkoľvek programe – to všetko nie je pre motor iQdrve žiadny problém. A k tomu všetkému má ešte jednu výhodu: minimálne opotrebovanie.

Väčší prehľad, viac komfortu: TFT displej

Umývanie riadu je mimoriadne jednoduché vďaka novému TFT displeju s vysokým rozlíšením. Všetky informácie o aktivovanom programe sú ihneď vyobrazené – jasne oddelené, veľmi organizované a napriek tomu rýchlo viditeľné. Môžete si taktiež rýchlo a jednoducho vybrať individuálne nastavenie programu

 

Optimálne výsledky umývania riadu stlačením jedného tlačidla: autoProgram

Po stisnutí tlačidla autoProgram, aquaSensor kontroluje úroveň znečistenia vody a riadi kedy a koľko čistej vody sa má pridať, taktiež aj teplu umývacej vody.

Jemne, bezpečne, čisto, systém šetrného umývania skla.

 

Systém šetrného umývania skla – spája technológiu ochrany skla, špeciálny jemný program a výmenník tepla – umyje váš sklenený riad s najvyššou starostlivosťou.

Ešte viac flexibility pre ukladanie rôznych misiek: nový kôš varioFlex Plus s flexibilnými sklopnými tŕňmi.

Optimalizované varioFlex Plus koše ponúkajú flexibilný komfort pri ukladaní riadu na najvyššej úrovni vďaka trom sklopným deliteľným etažérom a šiestim sklopným tŕňom v hornom koši, plus držiaky pohárov na stopke v dolnom koši. Teraz ešte viac flexibility v dolnom koši, nakoľko každý druhý tŕň v prednom rade je sklopný. Máte tak možnosť prenastavovať tŕne hore a dole podľa toho, ako sa Vám to najviac hodí, nielen pre hrnce, panvice, poháre, taniere a strieborný riad, ale aj pre veľké misy a objemný riad.

Hore šetrne, dole pod vysokým tlakom: intensiveZone.

Ak zvolíte prídavnú funkciu intensiveZone, zvýši sa tlak na tryskách na veľmi zanečistený riad v dolnom koši. Pre horný kôš zostane program nezmenený a chúlostivý riad bude aj naďalej umývaný jemne a šetrne.

Extra trieda košov: kôš varioFlex Pro.

Horný kôš je vybavený tromi sklopnými, deliteľnými etažérmi a dvomi sklopnými radmi tŕňov, dolný kôš štyrmi sklopnými radmi tŕňov. Držiak pohárov v dolnom koši poskytuje miesto pre dva rady pohárov. A horný kôš ponúka 3 možnosti výškového nastavenia vďaka systému rackMatic.

Detergent môže pôsobiť v plnej sile: dávkovací asistent.

Čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej misky vďaka dávkovaciemu asistentu. Presne mierený prúd vody ju rýchlo rozpustí. Detergent je tak rovnomerne distribuovaný do celého priestoru umývačky riadu a preto máte vždy zabezpečené optimálne výsledky umývania.

Antibakteriálne umytie riadu: funkcia hygienaPlus.

Funkcia hygienaPlus je ideálna pre umývanie riadu a kuchynského náradia s prísnymi hygieckými štandardmi. Počas posledného oplachu je teplota udržovaná na úrovni 70°C počas cca 10 minút, čo eliminuje všetky baktérie a ich zárodky až na 99,9%.

Doživotná záruka proti škodám spôsobených vodou: aquaStop®.

Bezpečnostný systém aquaStop® zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd spôsobených vodou, či už na prítokovej hadici alebo netesnostiam v spotrebiči. Siemens garantuje túto záruku počas celej životnosti umývačky riadu.

10-ročná záruka proti prehrdzaveniu* vnútorného plášťa umývačiek riadu Siemens.

Ku inovatívnej technólogii môžete obzvlášť pri umývačkách riadu Siemens očakávať naviac ešte jednu vec: dlhotrvajúcu kvalitu. Vnútorný plášť umývačiek riadu Siemens je vyrovený z vysokokvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele s použitím špeciálnych výrobných a zváracích technológii. Naviac je chránený špeciálnou povrchovou úpravou. Preto môžme ako jeden z mála výrobcov poskytnúť 10-ročnú záruku proti prehrdzaveniu vnútorného plášťa umývačky riadu. * Bližšie informácie nájdete na https://www.siemens-home.bsh-group.com/sk/zakaznicky-servis/zaruka.

Spotrebiče Siemens s technológiou Home Connect a predĺženou 5 ročnou zárukou v inspire design

Ďalšie informácie

Šírka

Výška

HORE
Your Cart is empty