Alebo si vyberte z nasledujúceho menu
37 %
OFF
Save 320,00 €

Vstavaná rúra na pečenie Siemens HB278A5S0

869,00  549,00 

Pozor! Táto rúra bola vystavená v showroome. Je plne funkčná bez poškodenia a originálneho obalu. 

Dostupnosť: Posledný kus skladom!

Katalógové číslo: HB278A5S0 Kategórie: , , , Značka:

Popis

Vstavaná rúra na pečenie Siemens HB278A5S0

Skráťte si čas varenia vďaka funkcii coolStart, rýchlemu predohrevu a activeClean®.

Rýchly predohrev: rýchlo zabezpečí požadovanú teplotu; coolStart: pri hlboko mrazených potravinách nie je potrebné aktivovať predohrev.HB278A5S0 Príprava mrazených potravín v rúre je teraz ešte rýchlejší – vďaka inovatívnej funkcii coolStart. Pomocou tohto inteligentného ohrevu môžete teraz rýchlo pripraviť mrazené potraviny rýchlo a bez nutnosti predhriatia.

activeClean®: automatický systém samočistenia rúry pre čistenie bez námahy.Stlačením tlačidla sa všetky pripálené zbytky z pečenia a grilovania spália pri vysokej teplote na prach – potom stačí už len utrieť vlhkou utierkou.

cookControl 30: automatické programy zabezpečia perfektné výsledky.Rýchloohrev je optimálna funkcia, ak nechcete dlho čakať než bude vaša rúra predhriata a bez spotreby zbytočnej energie.Funkcia coolStart sa postará, aby hlboko zmrazené potraviny boli plné chutí a bez zbytočného čakania.

roastingSenzor: jednoducho spoľahlivé pečenie

3D horúci vzduch plus: perektné výsledky pečenia až na 3 úrovniach vďaka inovatívnej distribúcii vzduchu.

Systém teleskopického výsuvu VarioClip poskytuje maximálnu flexibilitu. Vďaka rýchlemu a ľahkému upevnenie môžete teleskopické výsuv umiestniť do ľubovoľnej výšky a tak presne přizspůsobit spôsob pečenia aktuálnemu druhu pokrmu.

Možno by sa Vám páčilo…

HORE
Your Cart is empty