Alebo si vyberte z nasledujúceho menu
Doprava zdarma

Sedačka Bonaldo PEANUT B

14 089,00  12 076,00 


design

Mauro Lipparini

Silná expresívna hodnota pre nábytok, ktorý má stimulovať našu najkreatívnejšiu a najcitlivejšiu stránku. Mäkkosť, ktorá poskytuje intenzívne chvíle relaxácie.

Dostupnosť: 1 na sklade

Popis

Sedačka Bonaldo PEANUT B

Sedačka Peanut B by Bonaldo je dizajnová modulárna pohovka s odnímateľným poťahom z látky alebo kože a s výplňou z peria, ktorá zvyšuje pohodlie sedenia.

Poťahy na mieru s vyčnievajúcimi stehmi a mäkkými líniami vizuálne zvýrazňujú mäkké pohodlie pohovky, zatiaľ čo rôzne dostupné farby umožňujú „obliecť“ rôzne prvky podľa vašej osobnosti
.

Vývoj sedačky peanut B od roku 2009 zostal verný vlastnostiam, ktoré ju od začiatku definovali: mäkkosť, modularita, všestrannosť a kreativita.
Názov pohovky je inšpirovaný typickým americkým sendvičom naplneným arašidovým maslom: implicitným odkazom na potešenie z jedla a odpočinku, v spojení myšlienok, ktoré prinášajú pocit čistého potešenia, vo chvíľach voľného času a relaxácie.
 🙂

Za tieto vlastnosti bola odcenená v rúznych kútoch sveta, napríklad v roku 2016 si renomovaný anglický časopis Elle Decoration vybral Peanut B ako súčasť vybavenia pre EDepartment, pilotný projekt pre výstavný dom navrhnutý spoločnosťou Elle Decoration Style Consultancy; v roku 2018 bola vybraná do interiérov domu Grande Fratello 15, talianskej verzie televíznej show Big Brother.
Pohovka Peanut B tiež slúži kaderníckej akadémii KAO Goldwell v Amsterdame alebo v uvítacej hale hotela Courtyard by Marriott® v Brne, kde vytvára ostrov spoločenských vzťahov.

Jedinečnú možnosť máte aj u nás na Slovensku!🇸🇰
Sedačku peanut B nájdete aj v našom showroome na Velickom námestí v Poprade.

📞 Pre konzultáciu ohľadom tejto legendárnej sedačky nás prosím kontaktujte.

Na našom showroome nájdete v týchto rozmeroch:

HORE
Your Cart is empty