Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa STRATO MAT – protiklady sa priťahujú | Schuller C

Dizajn, ktorý okamžite upúta pozornosť! Kuchyňa Strato zaujme jemným matným povrchom, ktorého hrany sú vyrazené v atraktívnom dekore dubový sukovitý. Výsledkom je nový vzrušujúci vzhľad, ktorý vašej kuchyni prinesie nádych retro.

Katalógové číslo: L187U ónyx čierny matný AFP Kategórie: , , Značka:

Popis

Špeciálne v kombinácii s ďalšími prvkami v replike prírodného duba sukovitého pôvodu, ako sú nástenné jednotky, pracovná doska alebo obloženie výklenku, sa kuchyňa stáva absolútnym lákadlom. Rukoväte – samozrejme tiež s dreveným vzhľadom – hrajú svoju úlohu. Zvláštny, ale harmonický vzhľad je istý.

Ďalšou špeciálnou vlastnosťou programu je použitá inovatívna technológia potlačenia odtlačkov prstov. Nepríjemné odtlačky prstov na povrchoch sú výrazne znížené a je potrebné vynaložiť menšie úsilie na čistenie.

 

Police môžu byť tiež úžasne integrované do kuchyne. Vedľa vstavanej rúry bola umiestnená osvetlená otvorená polica, vďaka ktorej bola kuchynka trochu vzdušnejšia.

K dispozícii sú tiež dve nástenné police: horná je vybavená systémom posuvných dverí, zatiaľ čo dolná zasa výklopnými dverami. Môžete vidieť, že vašim individuálnym požiadavkám na dizajn nič nestojí v ceste!

UV lak matný

Robustný a odolný: Základom je MDF nosná doska, ktorá je na prednej strane potiahnutá viacerými vrstvami UV laku. Vďaka zaoblenému hrubému plastovému okraju v prednej farebnej farbe alebo dekoru dubového vína je úzky povrch odolný voči poškodeniu.

 

HORE
Your Cart is empty