Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa LINEA – Pre veľkých aj malých tvorcov | Schuller C

Neobvyklý dizajn kuchyne Linea spája vzdušné ale aj robustné prvky v jednom.

Katalógové číslo: K799 Flamed oak black effect Kategórie: , , Značka:

Popis

Kuchynska linka  model Linea obsahuje popri veľkorysom kuchynskom ostrove aj jednoducho stojace vysoké jednotky pre chladničku a rúru. Vedľa nich je veľká otvorená policová jednotka, ktorá obsahuje doplnky a riad, ktorý je dennodenne potrebný. Táto delená štruktúra dáva kuchyni vyniknúť, ale udržiava jej ľahký a vzdušný dizajn.

OrgaWall je praktický komunikačný uzol. Či už potrebujete niekde zavesiť kalendár, dokovaciu stanicu pre váš iPad, miesto na odkladanie novín a časopisov, notebook alebo podobné predmety, dostupné moduly môžete vybrať podľa svojich potrieb.

Pracovná doska v terazzo vzhľade pekne kontrastuje s tmavou prednou časťou. Jeho veľkorysá plocha poskytuje dostatok priestoru na umývadlo, varnú dosku s príslušným odsávačom a zabudované zásuvky. Tieto jemné technické detaily robia z vašej kuchyne inteligentné miesto pre kulinárske výtvory.

Štruktúra laminovaných čiel

Laminátové čelá sú odolné proti opotrebeniu s kvalitným povrchom z melamínovej živice. Povrchy sú k dispozícii v rôznych monochromatických farbách. Čelné strany môžu byť navyše jemne textúrované a sú mimoriadne populárne s efektom dreva.

HORE
Your Cart is empty