Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa TARGA – súčasťou obytného priestoru | Schuller C

Kuchyňa dnes musí zapadať do životného štýlu svojich obyvateľov. Je to viac ako len miesto na varenie. Je to mestská obývacia izba.

Katalógové číslo: L542 Efekt mramoru scuro Kategórie: , , , Značka:

Popis

Kombinácia čiel Targa a Domus vytvára atraktívny a funkčný tím, ktorý je dokonalý na dotyk. Efekt Scuro z tmavého mramoru vyzerá ešte elegantnejšie vďaka použitiu úchytnej rímsy s mosadzným vzhľadom.

Tu nájdete všetko, čo potrebujete, aby sa kuchyňa stala srdcom vášho domova. Dostatok priestoru, v ktorom môže pohodlne tráviť čas niekoľko ľudí, ako aj veľa úložného priestoru, ktorý je vďaka šikovnému vnútornému vybaveniu maximalizovaný. Použité sú individuálne nastaviteľné drevené regály na taniere a úložné boxy – všetko vyrobené z dubu.

Matný UV lak

Húževnatý a odolný: Základom je kvalitný MDF podklad, ktorého predná strana je potiahnutá niekoľkými vrstvami UV laku. Vytvrdzovanie žiarením pomocou špeciálnych UV svetiel vytvára veľmi tvrdý a odolný lakovaný povrch vo vysokoleštenom alebo matnom prevedení. Vďaka všestrannej laminátovej silnej hrane vo farbe predného alebo sukovitého dubového efektu sú úzke hrany vysoko odolné proti poškodeniu.

HORE
Your Cart is empty