Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa s extra úložným priestorom ALEA MAT | Schuller C

Rodina, to je život.
Varenie, smiech, hranie sa a niekedy aj spoločné hádky.
Je dobré, keď kuchyňa dokáže všetko zvládnuť! …a ešte oveľa viac! 🙂

Katalógové číslo: ALEA_mat Kategórie: , , , Značka:

Popis

Naše kuchynské linky ALEA v neutrálnej hnedej farbe Havana sa osadzujú k stene a nechávajú priestor pre dokonale zladenú technická miestnosť v jasne žltej farbe s extra úložným priestorom.  V tejto kuchyni je všetko optimálne uložené.
Samozrejmosťou je prispôsobenie modelu ALEA na mieru pre Vás.

 

 

Viac priestoru – najmä ak nemáte suterén, má technická miestnosť spojená s kuchyňou zlatú váhu. So špeciálnymi skrinkami a predelmi ponúkame riešenie pre rôzne požiadavky. Vďaka poličke na prepravky s nápojmi, do ktorej možno prepravky jednoducho „umiestniť“, je možné fľaše kedykoľvek ľahko vybrať. 🙂 Prepravky napríklad na ovocie nielen vyzerajú nádherne, ale vytvárajú aj úložný priestor pre zemiaky, jablká a podobne. Celé to završujú krížové police na fľaše, otvorené police na čistiace prostriedky a uzavreté skrinky, ktoré vizuálne zaisťujú čistotu dizajnu. Praktická vec: technická miestnosť môže byť s našou kolekciou kuchýň dokonale naplánovaná – podľa vášho želania!

Zamatovo hebký a individuálny: Tento vodný lak Dual Cure s UV sušením spĺňa environmentálne požiadavky i vysokú odolnosť. Predná strana sa vďaka sametovo matnému povrchu ľahko čistí. Matný zamatový lak je k dispozícii v mnohých farbách.
Informujte sa u nás 🙂


HORE
Your Cart is empty