Indukčná varná doska s ovládáním Siemens EZ977KZY1E iQ700 90cm

3 789,00 

Indukčná varná doska s ovládáním Siemens EZ977KZY1E freeInduction Plus s inovatnivním osvetlením activeLight a funkcií Home Connect zaručí maximálny komfort a flexibilitu pri varení.

Dostupnosť: externý sklad (informujte sa o dostupnosti)

Katalógové číslo: EZ977KZY1E Kategórie: , , Značky: , ,

Popis

timer

Viac pohodlia pri varení vďaka funkcii timer.

Timer s funkciou vypnutia varnej zóny.

Timer s funkciou vypnutia bezpečne vypne varnú zónu, akonáhle uplynie nastavený čas varenia.

Nič sa neprevarí:cookingSensor Plus

Varný senzor cookingSensor Plus reguluje teplotu varnej zóny tak, aby sa všetko perfektne uvarilo, a nič nevykypelo. Funguje bez dozoru, bez zmeny natavenia – a šetrí energiu.

Turbo napájanie pre powerIndukciu: funkcia powerBoost

Funkcia powerBoost zvyšuje výkon až o 50%. To ušetrí až 35% času, ktorý je potrebný pre zahriatie hrncov alebo uvarenie veľkého množstva.

Každé miesto je správnym miestom: flexMotion.

Menej práce s nastavením varnej dosky, viac aktívneho varenie. Funkce flexMotion si pamatuje nastavenie stupňa ohrevu pre jednotlivé kusy riadu, takže je možné voľne presunúť po varnej doske – teplota sa automaticky prispôsobí.

Eliminuje riziká: detská poistka.

Tlačidlom detská poistka je možné rýchlo a jednoducho chrániť každý indukčný varný panel proti neoprávnenému ovládaniu. Detská poistka zablokuje všetky funkcie varného panelu stlačením jedného tlačidla. Zamknutie sa odblokuje opätovným stlačením tlačidla a podržaním pár sekúnd.

automatické rozpoznanie prítomnosti hrnca

Automaticky rozpozná umiestnenie, veľkosť a tvar vášho riadu vďaka micromodule technológii.

Rýchla, bezpečná a jednoducho čistiteľná: indukčná varná doska od Siemens.

Ihneď horúce. Ihneď studené. Užijte si benefity indukčné varné dosky od Siemens. Teplo je odovzdávané priamo do hrncov a panvíc a ich obsah je ohrievaný pomocou indukčných cievok, bez zahrievania varného panelu. Čo to pre vás znamená? Čas ohrevu je kratší, vyššia bezpečnosť a varný panel sa čistí oveľa jednoduchšie.

HORE