Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Indukčná varná doska 90cm Siemens studioLine iQ700

3 789,00 

Indukčná varná doska 90cm Siemens studioLine EZ977KZY1E s inovatnivním osvetlením activeLight a Home Connect zaručí maximálny komfort a flexibilitu pri varení.

  • freeInduction Plus: automaticky rozozná počet, veľkosť a tvar umiestneného riadu.
  • powerMove Pro: zmeňte úroveň výkonu v piatich krokoch jednoduchým presunom riadu.
  • activeLight: elegantný modré svetelné lišty poskytujú vizuálnu spätnú väzbu o tom, v akej oblasti varnej zóny je aktívny druh ohrevu.
  • cookingSensor Plus je inteligentný systém, ktorý zabráni preverení vďaka presnej kontrole teploty.
  • cookConnect System: umožňuje ovládať rôzne funkcie digestory priamo z varnej dosky od. (s zodpovedajúcom odsávačom pár)
  • S rámčekom
  • Zapustené do roviny
Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značky: , ,

Popis

Indukčná varná doska 90cm Siemens studioLine EZ977KZY1E iQ700

 

 

Až 6 rozdielne veľkých hrncov a panvíc môžete umiestniť ľubovoľne na varnú dosku – inovatívny celoplošná indukčná varná doska automaticky rozpozná polohu, veľkosť a tvar riadu. Vďaka funkcii activeLight uvdíte varenie v inej svetle.
Tento optický sprievodca vás bude informovať nielen o práve aktívnom varnom prosotru, ale pomocou rôznych farieb aj o aktívnych funkciách a senzoroch.
Ako napríklad regulácia teploty jednoduchým pohybom varnej nádoby vďaka powerMove Pro alebo prenos nastavenie z jednej varnej zóny na druhú pomocou funkcie flexMotion.

 

 

Varný senzor cookingSensor Plus reguluje teplotu varnej zóny tak, aby sa všetko perfektne uvarilo, a nič nevykypelo. Funguje bez dozoru, bez zmeny natavenia + šetrí energiu.

 

 

Vďaka optimálnemu kontrastu a vysokému rozlíšeniu poskytuje farebný textový TFT displej dokonalú čitateľnosť z akéhokoľvek uhla pohľadu. Jasné a jednoduché animácie zaisťujú rýchle a intuitívne pochopenie všetkých funkcií, a tým ešte väčšie pohodlie. Skrátka, všetko máte pod dokonalou kontrolou.

Timer s automatickým vypnutím bezpečne vypne varnú zónu po uplynutí nastavenej doby varenia.

Nechajte varnú dosku komunikovať s vašim odsávačom pár. Vďaka systému cookConnect sa odsávač pár sám aktivuje, ak začne byť varná doska v prevádzke. Stupeň výkonu alebo osvetlenie možno nastaviť priamo na varnej doske, alebo prostredníctvom aplikácie Home Connect.

Funkcia powerBoost zvyšuje výkon až o 50%. To môže ušetriť až 35% času potrebného k zahriatiu hrncov alebo varenie veľkého množstva tekutín.

Menej práce s nastavením varnej dosky, viac aktívneho varenie. Funkce flexMotion si pamatuje nastavenie stupňa ohrevu pre jednotlivé kusy riadu, takže je možné voľne presunúť po varnej doske – teplota sa automaticky prispôsobí.

Tlačidlom detská poistka je možné rýchlo a jednoducho chrániť každý indukčný varný panel proti neoprávnenému ovládaniu. Detská poistka zablokuje všetky funkcie varného panelu stlačením jedného tlačidla. Zamknutie sa odblokuje opätovným stlačením tlačidla a podržaním pár sekúnd.
Příjemná inovácia: automatické rozpoznanie prítomnosti hrnca.

Automaticky rozpozná umiestnenie, veľkosť a tvar vášho riadu vďaka micromodule technológii.
Užitočné informácie o vašom spotrebiči bez ohľadu na to, kde sa nachádzate – vďaka aplikácii Home Connect (Android a iOS).

Svet technologických inovácií neustále postupuje. Krok za krokom narastá počet spotrebičov, ktoré môžete vďaka ich inteligenciu pripojiť. S domácimi spotrebičmi Siemens s pripojením na Wi-Fi sa tento vývoj konečne dostane aj do vašej domácnosti. Synergia zariadení podporujúcich Wi-Fi, inteligentný softvér a intuitívna aplikácia ponúka širokú škálu možností.
Aj keď niektoré uvoľňujú pracovnú záťaž a iné otvárajú úplne nové možnosti, všetky z nich činí každodenný život rovnako účinným a pohodlným ako nikdy predtým. A môžete venovať viac času tomu, čo sa vám páči. Za menej obyčajný život.
Rýchla, bezpečná a jednoducho čistiteľná: indukčná varná doska od Siemens.

Ihneď horúce. Ihneď studené. Užijte si benefity indukčné varné dosky od Siemens. Teplo je odovzdávané priamo do hrncov a panvíc a ich obsah je ohrievaný pomocou indukčných cievok, bez zahrievania varného panelu. Čo to pre vás znamená? Čas ohrevu je kratší, vyššia bezpečnosť a varný panel sa čistí oveľa jednoduchšie.

Ďalšie informácie

Hrany spotrebiča

,

HORE