Vstavaná umývačka riadu Siemens iQ500 SR856D00PE 45cm

759,00 

varioSpeed Plus pre až 3x rýchlejšie umývanie a sušenie: inovatívne technológie pre inteligentné používanie a dokonalosť v každom smere.

  • Systém košov varioFlex Plus pre maximálnu flexibilitu v hornom koši a dolnom koši ponúka miesto pre akýkoľvek riad a kuchynské náradie.
  • emotionLight pre osvetlenie vnútorného priesoru umývačky riadu.
  • timeLight premieta zostávajúci čas do konca cyklu na podlahu.
  • Systém košov varioFlex Pro s novou priehradkou pre hrnčeky, optimalizované koše s farebne odlíšenými uchopovacími časťami pre pohodlné ukladanie riadu.
  • Stačí stlačiť tlačidlo a automatický program riadi celý proces umývania riadu až po brilantný výsledok.

Dostupnosť: externý sklad (informujte sa o dostupnosti)

Katalógové číslo: SR856D00PE Kategórie: , Značky: ,

Popis

Vstavaná umývačka riadu Siemens iQ500 SR856D00PE 45cm

Flexibilné pohodlie pri nakladaní: označenie nastaviteľných častí pomocou Touchpoints.
SR856D00PE Prémiová konštrukcia umývačiek riadu Siemens nie je viditeľná len zvonku. Modro označené uchopovacie časti vnútri umývačky vám na prvý pohľad ukazujú všetky možnosti nastavenia košov. Veľké hrnce tak môžu byť uložené rýchlejšie. Poháre na víno a šampanské sú výrazne stabilnejšie.

Dvojnásobok pre lepší výsledok umývania riadu: duoPower® – zdvojené ostrekovacie rameno.
SR856D00PE Vďaka svojim prekrývajúcim sa rovinám, celosvetovo prvé dve ostrekovacie ramená za sebou, kompletne pokryjú horný kôš, ktorý je o 4cm hlbší. To zabezpečí optimálnu distribúciu vody – a teda umožňuje efektívnejší výsledok umývania so žiarivo čistým riadom.

Špecializovaný na jemné umývanie: program sklo 40 °C.
SR856D00PE Krehké poháre potrebujú pri umývaní špeciálnu starostlivosť. Nový program Siemens sklo 40 °C je špeciálne vytvorený tak, aby vyhovoval tejto požiadavke. Najskôr umýva poháre opatrne ale dôkladne pri nízkej teplote. Potom nasleduje fáza sušenia, ktorá je špeciálne predĺžená pre extra jemné sušenie. Výsledky sú impozantné: žiarivé poháre, z ktorých sa budete tešiť veľmi dlho.

Pre zvlášť suchý riad: extra sušenie.
SR856D00PE Pokiaľ potrebujete umyť veľa plastového riadu, zvoľte nový program Siemens extra sušenie. Používa vyššiu teplotu pre fázu sušenia a predlžuje čas sušenia. Každý plastový kúsok bude optimálne suchý.

Svetelná show pre váš riad: emotionLight
SR856D00PE Dve LED svetlá na hornej hrane dverí ponoria interiér umývačky riadu do chladného modrého alebo bieleho svetla. Svetlo sa automaticky rozsvieti, keď sa umývačka riadu otvorí a opäť zhasne, keď sa na umývačka riadu zatvoria dvere.

Vkladanie veľkého množstva riadu je jednoduché.
SR856D00PE Horný kôš je vybavený špeciálnym mechanizmom. Na bokoch sú páčky, ktorých stlačenie umožňuje nastaviťkôš výškovo v troch úrovniach.

Efektívny, úsporný, tichý a s dlhou životnosťou: motor iQdrive.
SR856D00PE Nižšia spotreba energie pri rovnakom výkone, krátky program s perfektnými výsledkami umývania a naviac vždy príjemne tichý pri akomkoľvek programe – to všetko nie je pre motor iQdrve žiadny problém. A k tomu všetkému má ešte jednu výhodu: minimálne opotrebovanie.

Zobrazuje všetky informácie o programoch na podlahu: timeLight.
SR856D00PE Inovatívny timeLight premieta striedavo zostávajúci čas v minútach, stav programu, a dokonca aj prípadné chybové hlásenia na podlahu vašej kuchyne. Vy už nemusíte robiť absolútne nič.

Jemne, bezpečne, čisto, systém šetrného umývania skla.
SR856D00PE Systém šetrného umývania skla – spája technológiu ochrany skla, špeciálny jemný program a výmenník tepla – umyje váš sklenený riad s najvyššou starostlivosťou.

Optimálne výsledky umývania riadu stlačením jedného tlačidla: autoProgram
SR856D00PE Po stisnutí tlačidla autoProgram, aquaSensor kontroluje úroveň znečistenia vody a riadi kedy a koľko čistej vody sa má pridať, taktiež aj teplu umývacej vody.

Hore šetrne, dole pod vysokým tlakom: intensiveZone.
SR856D00PE Ak zvolíte prídavnú funkciu intensiveZone, zvýši sa tlak na tryskách na veľmi zanečistený riad v dolnom koši. Pre horný kôš zostane program nezmenený a chúlostivý riad bude aj naďalej umývaný jemne a šetrne.

Umyté a vysušené 3x rýchlejšie: varioSpeed Plus.
SR856D00PE Ak stačíte tlačidlo varioSpeed Plus, skráti sa čas umývania až o 66 %. Dĺžka skráteného programu sa okamžite objaví na displeji. Výsledkom je optimálne čistý, žiarivý a suchý riad za najkratší možný čas. *Nie je možné použiť pre rýchly program a predumytie.

openAssist
SR856D00PE Nové plneintegrované umývačky riadu Siemens sú teraz vybavené novým systémom otvárania dverí. Vďaka systému openAssist stači iba ľahko zatlačiť na prednú stranu dverí a tie sa otvoria. Je to tak jednoduché a úplne bez madla. Nejedná sa len o pohodlnejšie otváranie, ale aj o možnosť inštalácie do akejkoľvek modernej kuchynskej linky bez madiel a úchytiek.

Detergent môže pôsobiť v plnej sile: dávkovací asistent.
SR856D00PE Čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej misky vďaka dávkovaciemu asistentu. Presne mierený prúd vody ju rýchlo rozpustí. Detergent je tak rovnomerne distribuovaný do celého priestoru umývačky riadu a preto máte vždy zabezpečené optimálne výsledky umývania.

Doživotná záruka proti škodám spôsobených vodou: aquaStop®.
SR856D00PE Bezpečnostný systém aquaStop® zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd spôsobených vodou, či už na prítokovej hadici alebo netesnostiam v spotrebiči. Siemens garantuje túto záruku počas celej životnosti umývačky riadu.

10-ročná záruka proti prehrdzaveniu* vnútorného plášťa umývačiek riadu Siemens.
Ku inovatívnej technólogii môžete obzvlášť pri umývačkách riadu Siemens očakávať naviac ešte jednu vec: dlhotrvajúcu kvalitu. Vnútorný plášť umývačiek riadu Siemens je vyrovený z vysokokvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele s použitím špeciálnych výrobných a zváracích technológii. Naviac je chránený špeciálnou povrchovou úpravou. Preto môžme ako jeden z mála výrobcov poskytnúť 10-ročnú záruku proti prehrdzaveniu vnútorného plášťa umývačky riadu. * Bližšie informácie nájdete na https://www.siemens-home.bsh-group.com/sk/zakaznicky-servis/zaruka.

Spotrebiče Siemens s technológiou Home Connect a predĺženou 5 ročnou zárukou v inspire design

Ďalšie informácie

Výška

Šírka

HORE