Nástenný odsávač pár 90cm Siemens LC91BUV55 iQ700

1 469,00 

Nástenný odsávač pár zaujme svojím mimoriadne vysokým výkonom a nadčasovým dizajnom.

  • Výkonný a tichý motor iQdrive s pôsobivým sacím výkonom zaisťuje účinné odstraňovanie pachov a výparov z varenia.
  • Úroveň výkonu a intenzitu osvetlenia možno ovládať priamo z varnej dosky pomocou systému cookConnect – alebo automaticky pomocou senzoru climateControl, ktorý detekuje intenzitu pary a zápachu.
  • Domáci spotrebič, ktorý vám dokáže načúvať: hlasové ovládanie.
  • Home Connect: vzdialený prístup ku funkciám odsávača pár pomocou chytrého zariadenia (tablet, smartphone).

Dostupnosť: skladom (obvykle 1-3 pracovné dni)

Katalógové číslo: LC91BUV55 Kategórie: , , Značka:

Popis

Nástenný odsávač pár 90cm Siemens LC91BUV55 iQ700

Intenzívny stupeň s automatickým spätným nastavením

V prípade veľkého množstva pary možno nastaviť intenzívny stupeň, ktorý dočasne zvyšuje rýchlosť odsávania. Po 6 minátách sa odsávač vráti do pôvodného nastavenia.

Domáci spotrebič, ktorý vám dokáže načúvať: hlasové ovládanie.

Vďaka partnerstvu s Amazon Alexa môže byť váš domáci spotrebič ovládaný aj hlasom. Aktivujte prosím v aplikácii Alexa príslušnú aplikáciu „Home Connect“.

Ťažko ho budete počuť: iQdrive motor

Preto, aby bolo varenie ešte príjemnejšie, urobila spoločnosť Siemens veľa. Odsávače pár s pôsobivým výkonom účinne osvobobí vašu kuchyňu od zápachu a pary, pritom pracujú veľmi ticho, že je počuť iba probublávající omáčka na vaše cestoviny.

Dokonalá spolupráca: cookConnect systém a climateControl senzor

Vaša varná doska a odsávač pár teraz pracujú v dokonalej symbióze. Keď začnete variť, odsávač pár sa automaticky sám aktivuje. Úroveň výkonu a svetlo môžete nastvavit priamo na varnej doske a alebo priebeh odsávanie necháte na climateControl senzora, ktorý detekuje množstvo pary a pachov a automaticky proces odvetranie upraví.

Presne vedieť: ukazovateľ nasýtenia filtra.

Aplikácia Home Connect vám umožní pohodlne sa pozrieť na stav tukové a uhlíkového filtra vo všetkom odsávači pár. Automaticky vám pripomenie, kedy je potrebné ich vyčistiť, vymeniť alebo regenerovať. A tým zaistíte maximálny výkon vášho odsávača pár.

Kontrola vášho spotrebiče, aj keď nie ste doma: vzdialená kontrola.

Nechajte svoje domáce spotrebiče prispôsobiť sa vášmu harmonogramu. S aplikáciou Home Connect môžete ľahko vyberať programy a spúšťať vaše zariadenie Siemens s podporou wifi kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Mať kedykoľvek a kdekoľvek prehľad: vzdialená kontrola a monitorovanie.
Vďaka systému Home Connect je pokoj v duši len na jedno kliknutie: sledujte nastavenia svojich spotrebičov a dostávajte upozornenia, keď váš spotrebič vyžaduje vašu pozornosť.

Upokojuje proces varenia: veľmi tichá prevádzka.
Teraz nie je hluk v kuchyni prekážkou. Vďaka extrémne tichej prevádzke odsávača pár Siemens môžete hovoriť so svojimi hosťami aj počas varenia, bez toho aby ste boli rušení zvukom motora v pozadí.

Ovládajte odkiaľkoľvek a kedykoľvek: pomocou Home Connect.
Svet technologických inovácií neustále pokračuje. Krok za krokom možno viac inteligentných spotrebičov prepojiť. S domácimi spotrebičmi Siemens s Home Connect a možnosťou s pripojením Wi-fi sa tento vývoj konečne dostane do vašej domácnosti. Synergia zariadení podporujúcich Wi-Fi, inteligentný softvér a intuitívna aplikácia ponúka širokú škálu možností. Aj keď niektoré uľahčujú pracovnú záťaž a iné otvárajú úplne nové možnosti, všetky z nich robí každodenný život tak účinným a pohodlným ako nikdy predtým. A môžete venovať viac času tomu, čo sa vám páči. Za menej obyčajný život.

Špičkový výkon: intenzívny stupeň s automatickým spätným nastavením.
Existuje mnoho situácií, kedy para dočasne doslova ovládne vašu kuchyňu. Vždy, keď k tomu dôjde, funkcia powerBoost s automatickým spätným nastavením okamžite aktivuje najvyšší stupeň výkonu odsávania – a vráti sa späť na pôvodnú úroveň, ak detekuje zníženie pary vo vzduchu.

Vaše osobné svetlo: LED osvetlenie

LC91BUV55 Premeňte svoju kuchyňu na individuálnu miesto. Odsávače od spoločnosti Siemens sú vybavené nastaviteľným LED osvetlením, ktoré umožňuje prispôsobiť teplotu svetla vašim potrebám a nálade.

Partnerstvo s IFTTT: prepojená zariadenia.
Vytvorte pevné spojenie vďaka „triggers“ vo vnútri vášho domova, a váš život bude ešte pohodlněnjší a osobitejší – napríklad automatické vypnutie osvetlenia každý večer pred spaním. Vďaka partnerstvu s IFTTT.

Spotrebiče Siemens s technológiou Home Connect a predĺženou 5 ročnou zárukou v inspire design

Ďalšie informácie

Šírka

HORE