3Color Double Polyester Tuli

349,90 

Omrzeli vás klasické sedačky? Potom to chce niečo originálne a pohodlné! Plnohodnotná sedačka 3ColorDouble oživí každý priestor a výborne drží tvar. Môžete ju ľubovoľne premiestňovať a využiť pre dvoch, pre návštevy alebo aj na poobedňajšiu siestu. Ideálna pre mladých aj dospelých do obývačky, na terasu, jednoducho všade, kde sa chcete cítiť dobre.

Dostupnosť: externý sklad (informujte sa o dostupnosti)

Kategórie: Značka:

Popis

Parametre a špecifikácia

Rozmery 180.0 x 80.0 x 80.0 cm
Hmotnosť 15.0 kg
Pre koho je vak vhodný pre celú rodinu
Typ šitia pevnostný dvojitý šev
Počet polôh sedenia minimálne 1
Opretie chrbta opretie celého chrbta
Výplň polystyrénový granulát
Veľkosť vaku XXL
Použitie obývacia izba
Objem 1200 l
Dizajn Mgr. art Michal Staško

Polyester

Praktická a odolná látka, ktorá výborne drží tvar. Vhodná do interiéru aj exteriéru. Je vysoko odolná voči vode, má bežnú UV stálosť (na prudkom slnku v exteriéri môže vyblednúť). Základné prevedenie je jednovrstvové, neobsahuje dodatočný vnútorný obal, na rozdiel od dvojvrstvového. Polyester vyčistíte jednoducho – ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom alebo jemným praním na 40°C.

Polyester vzor

Kvalitná, mäkká látka, príjemná na dotyk, v dvojvrstvovom prevedení. Hodí sa do interiéru aj exteriéru, slnko jej nikdy neublíži, má vysokú UV stálosť. Navyše, si na ňu môžete nechať potlačiť vlastnú grafiku. Vyperiete ju v práčke na 40°C alebo ju vyčistíte ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Luxury koženka

Kvalitná elastická koženka, Vhodná do interiéru. Čistite ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Universal

Skvelá univerzálna novinka, ktorá sa hodí do interiéru aj do exteriéru. Vak z tohto materiálu môžete pokojne využívať v obývačke či detskej izbe, ale aj na záhrade a na terase. Dokonca aj pri bazéne, keďže materiál má vode odolnú úpravu. Je UV stály, príjemný na dotyk, má nádherné farby, a keďže ide vždy o dvojobalový variant, vonkajší obal možno prať v práčke.

Plait

Elegancia v obývačke, presne to je nový materiál s názvom Plait. Hodí sa výhradne do interiéru a vaky z neho sú vždy dvojobalové. Vďaka tomu sa nemusíte báť ani rozliateho vína, keďže vonkajší obal možno prať v práčke. Už sme spomínali, že je naozaj dokonalo elegantný?

Square

Nedá sa zaškatuľkovať, hoci má hranatý názov. Square je jeden z našich najexkluzívnejších materiálov a vaky z neho sú vždy klenotom každej domácnosti. Tento materiál má dvojobalový variant, vrchný obal teda možno prať v práčke. Zašpiniť by ste ho ale mali iba doma v obývačke, keďže ide o rýdzo interiérový materiál.

HORE