utorok, 08 august 2017 / Uverejnené v:.. Blog, Dizajn, Osvetlenie, O Inspire Design, Kuchyne
1. August 2017 námestie Poprad. Stavba projektu spájajúca 3 podtatranské spoločnosti – KATRANSPORT, SLOVAKVIA a INSPIRE DESIGN sa práve začala. Už sa nevieme dočkať zajtrajška, dňa otvorenia. Predstavme si teda zatiaľ o čo ide.  S nápaditým návrhom „ stanu “ prišla študentka Sonička a zároveň to bola jej prvá realizácia. Gratulujeme 🙂 V centrálnej časti bol umiestnený presklenný
štvrtok, 02 jún 2016 / Uverejnené v:.. Dizajn, O Inspire Design, Kuchyne
Od minuloročného eventu nám čas znovu ubehol rýchlo a za nami sme zanechali ďalší úspešný Deň architektúry a dizajnu . Ak ste sa tejto udalosti nezúčastnili alebo aj zúčastnili , pozrite si článok a fotografie aby ste potešili svoje oko nad chutne vyzerajúcim jedlom či skvelými dizajnérskymi kúskami :)
streda, 20 apríl 2016 / Uverejnené v:.. O Inspire Design
3 oficiálny ročník festivalu firmy INSPIRE DESIGN
štvrtok, 28 máj 2015 / Uverejnené v:.. O Inspire Design
Čas nám beží ako splašené kone, tohto ročný event je už minulosťou. Nezúfajte ak sa Vám nepodarilo prísť - potešte a navnaďte sa na ďalší ročník fotografiami pod článkom.
štvrtok, 09 apríl 2015 / Uverejnené v:.. Dizajn, O Inspire Design, Kuchyne
INSPIRE DESIGN tvorí originál, príďte sa o tom presvedčiť. Počas dňa máme pre Vás pripravené nejedno prekvapenie...Čaká Vás jednoducho INŠPIRÁCIA a PROGRES
utorok, 24 jún 2014 / Uverejnené v:.. Dizajn, O Inspire Design
Pripravili sme niekoľko zaujímavých noviniek.
utorok, 31 december 2013 / Uverejnené v:.. Blog, O Inspire Design
Vážení obchoní klienti a partneri, ďakujeme vám za prejavenú dôveru a prajeme vám veľa osobných a pracovných úspechov v novom roku.
piatok, 22 február 2013 / Uverejnené v:.. Dizajn, Architekti, O Inspire Design
Z domu klienta vytvárame jeho domov.