1. August 2017 námestie Poprad. Stavba projektu spájajúca 3 podtatranské spoločnosti – KATRANSPORT, SLOVAKVIA a INSPIRE DESIGN sa práve začala. Už sa nevieme dočkať zajtrajška, dňa otvorenia. Predstavme si teda zatiaľ o čo ide.  S nápaditým návrhom „ stanu “ prišla študentka Sonička a zároveň to bola jej prvá realizácia. Gratulujeme 🙂 V centrálnej časti bol umiestnený presklenný
V rubrike:
Od minuloročného eventu nám čas znovu ubehol rýchlo a za nami sme zanechali ďalší úspešný Deň architektúry a dizajnu . Ak ste sa tejto udalosti nezúčastnili alebo aj zúčastnili , pozrite si článok a fotografie aby ste potešili svoje oko nad chutne vyzerajúcim jedlom či skvelými dizajnérskymi kúskami :)
3 oficiálny ročník festivalu firmy INSPIRE DESIGN

Deň architektúry a dizajnu u nás

Čas nám beží ako splašené kone, tohto ročný event je už minulosťou. Nezúfajte ak sa Vám nepodarilo prísť - potešte a navnaďte sa na ďalší ročník fotografiami pod článkom.

1 DAY OF ARCHITECTURE DESIGN ART & FOOD

INSPIRE DESIGN tvorí originál, príďte sa o tom presvedčiť. Počas dňa máme pre Vás pripravené nejedno prekvapenie...Čaká Vás jednoducho INŠPIRÁCIA a PROGRES

Navštívte náš nový showroom

Pripravili sme niekoľko zaujímavých noviniek.

PF 2014

Vážení obchoní klienti a partneri, ďakujeme vám za prejavenú dôveru a prajeme vám veľa osobných a pracovných úspechov v novom roku.

INSPIRE DESIGN

Z domu klienta vytvárame jeho domov.